Psikiyatrik Tedaviler
Travma

TRAVMA VE İLİŞKİLİ BOZUKLUKLAR

Kişiler yaşamları boyunca pek çok travmatik olayla karşılaşmak durumunda kalabilirler. Bu olayların bir kısmı insan eliyle oluşturulmuş işkence, savaş, tecavüz, fiziksel/psikolojik şiddet benzeri olaylardır. Yine insan eliyle ama istem..


Devamını Oku..

Anksiyete, kaygı

ANKSİYETE BOZUKLUKLARI

Anksiyete, terleme, titreme, çarpıntı, mide bulantısı, ağız kuruluğu gibi fiziksel belirtilerin de eşlik edebildiği kaygı, sıkıntı, endişe olarak tanımlayabileceğimiz bir duygu halidir. Anksiyetenin sadece hastalıklarla ilişkilendirilmesi d..


Devamını Oku..

Obsesyon, takıntı

OBSESİF KOMPULSİF VE İLİŞKİLİ BOZUKLUKLAR

Saplantı zorlantı hastalığı ya da takıntı hastalığı olarak da bilinen obsesif kompulsif bozukluk kişinin mantıklı açıklamalarla ortadan kaldıramadığı takıntılı düşünce, dürtü ya da imgelerden (obsesyon) kurtulmak üz..


Devamını Oku..

Depresyon

DEPRESYON

Zaman zaman hepimiz kendimizi daha neşesiz, enerjisiz hissedebiliriz. Belirli sebeplerle ilişkili olarak ya da bazen sebepsiz yere mutsuz, ağlamaklı, hayattaki amacını kaybetmiş gibi hissettiğimiz zamanlar vardır. İşte depresyon tüm bu belirt..


Devamını Oku..

Şizofreni, Psikoz

ŞİZOFRENİ

Eski çağlardan beri insanların yaşadığı bilinen, kimi zaman anlamlandırması çok güç, kişinin gerçek dünya ile bağlantısını oldukça bozan, ne yazık ki kronik bir hastalıktır. Gerçeği değerlendirme..


Devamını Oku..

Bipolar, Mani, Hipomani, Depresyon

Bipolar Bozukluk

Bipolar bozukluk, iki uçlu bozukluk olarak da adlandırılan, mani  ve depresyon atakları ile seyreden bir duygudurum bozukluğudur. Bipolar bozukluklar bir spektrum gibi düşünülebilir ve çeşitli türleri vardır ..


Devamını Oku..

İletişim ve randevu için;

İletişim Bilgileri

Adres: Feneryolu Mah. Celal Turşucu Sk. Burç Aprt. A / Blok Daire: 12 Kadıköy / İstanbul

Telefon: +90 505 452 1699

E-mail: [email protected]