Çocuklar
Çocuk, oyun

OYUN

Oyun, insan var olduğundan bu yana konuşulan, paylaşılan ve yaratılan bir uğraş olmasının yanı sıra medeniyetlerin oluşmasında önemli bir rol oynamıştır. Değişik biçimleriyle tüm yaşlarda tecrübe edilen oyunun çocuk i&..


Devamını Oku..

Çocuk, Aile, Cinsellik

ÇOCUKLAR VE CİNSELLİK

Çocuklar için cinsellik, diğer tüm insanlar için olduğu gibi, yaşamın bir parçasıdır. Bu nedenle çocuklar cinselliği hayattaki diğer tüm şeyleri keşfettikleri gibi keşfederler. Konuşurlar, sorarlar, dok..


Devamını Oku..

Çocuk, Aile, Boşanma

BOŞANMA VE ÇOCUK

Boşanma, tüm aile bireylerini sarsan ciddi bir olaydır. Aynı zamanda; salondaki televizyonu kimin alacağından nafakanın nasıl düzenleneceğine; mevcut evde kimin oturacağına kadar irili ufaklı pek çok şeyi düşünmeyi gerek..


Devamını Oku..

Çocuk, Aile

KARDEŞ İLİŞKİLERİ

Aile sistemi içinde kardeşler, özellikle yaşamlarının ilk yıllarında, dışarıdan insanlarla olduklarından çok daha fazla birbirleri ile etkileşim içindedirler. Bu sosyal etkileşimin yanı sıra aile içindeki maddi ve ..


Devamını Oku..

Çocuk

ÇOCUKLUK ÇAĞI DEPRESYONU

 

Günümüzde bir çok erişkin kendini kötü hissettiğinde, bir kaç gün yataktan kalkmak istemediğinde, mutsuz olduğunda, “Galiba depresyonda” olduğundan bahseder. Depresyon, ..


Devamını Oku..

İletişim ve randevu için;

İletişim Bilgileri

Adres: Feneryolu Mah. Celal Turşucu Sk. Burç Aprt. A / Blok Daire: 12 Kadıköy / İstanbul

Telefon: +90 505 452 1699

E-mail: [email protected]